
Брязкальце "Носоріг" (текстиль, 2 прорізувачі, кулька, імітоване дзеркальце, кільце-тримач) 24604 W
Продавець: Круті тачки
408 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 24604 W
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Брязкальце "Носоріг" (текстиль, 2 прорізувачі, кулька, імітоване дзеркальце, кільце-тримач) 24604 W». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Высота | 240 мм |
| Высота упаковки | 240 мм |
| Длина | 130 мм |
| Длина упаковки | 130 мм |
| Материал | Текстиль |
| Состояние | Новое |
| Тип | Погремушка |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина упаковки | 30 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-09



