
Брязкальце тактильна "Пташка" Сонячний зайчик (тактильний, рухомі частини) PL-724-82
Продавець: Круті тачки
506 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: PL-724-82
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Брязкальце тактильна "Пташка" Сонячний зайчик (тактильний, рухомі частини) PL-724-82». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Высота | 100 мм |
| Длина | 160 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Погремушка |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-09
Дякую за іграшку. Вона чудова- якість.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


