
Будиночок ігровий Peppa Pig (розміри будиночка: 31,5х31х40 см, 2 поверхи, 6 фігурок героїв, у коробці) YQ 772
Продавець: Круті тачки
1 065 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: YQ 772
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Будиночок ігровий Peppa Pig (розміри будиночка: 31,5х31х40 см, 2 поверхи, 6 фігурок героїв, у коробці) YQ 772». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 400 мм |
| Длина | 315 мм |
| Материал | Пластик |
| Персонажи | Свинка Пеппа |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровой набор с фигурками |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 310 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-28
Прийшло все дуже швидко і головне все так як описано ) клас рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець




