
Човен надувний чотиримісний Bestway 61110 Trek X3 set (307-126см, весла, ножний насос) Синій
Продавець: Круті тачки
4 353 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 61110
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Човен надувний чотиримісний Bestway 61110 Trek X3 set (307-126см, весла, ножний насос) Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Грузоподъемность | 270 кг |
| Диаметр баллона | 41 см |
| Длина | 307 см |
| Материал | Армированный ПВХ |
| Особенности | Разборные весла, Насос |
| Пассажировместимость | 4 |
| Плотность материала | 0.3 г/м2 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гребная |
| Ширина | 126 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-08-15
2024-07-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


