
Човен надувний для риболовлі Intex Big Catch Pro (165-119-38см, 2 знімних тримача для вудок, весла) 68381
Продавець: Круті тачки
10 645 ₴13 143 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 68381
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Човен надувний для риболовлі Intex Big Catch Pro (165-119-38см, 2 знімних тримача для вудок, весла) 68381». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Весла | Алюминиевый сплав |
| Вид лодки | Надувная лодка |
| Грузоподъемность | 140 кг |
| Длина | 165 см |
| Количество сидячих мест | 1 шт |
| Материал | Армированный ПВХ |
| Особенности | Разборные весла, Держатель для удочки |
| Пассажировместимость | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гребная |
| Тип дна | Надувное |
| Тип сиденья | Надувное |
| Ширина | 119 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


