
Човен надувний одномісний Intex 58355 EXPLORER (ремкомплект, 160*94*29см)
Продавець: Круті тачки
823,08 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 58355
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Човен надувний одномісний Intex 58355 EXPLORER (ремкомплект, 160*94*29см)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Грузоподъемность | 80 кг |
| Длина | 160 см |
| Количество сидячих мест | 1 шт |
| Материал | Армированный ПВХ |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гребная |
| Ширина | 94 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


