
Човен надувний тримісний Intex 58332 NP EXPLORER (весла, насос, 211х117х41см)
Продавець: Круті тачки
1 103 ₴1 512 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 58332 NP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Човен надувний тримісний Intex 58332 NP EXPLORER (весла, насос, 211х117х41см)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Грузоподъемность | 186 кг |
| Диаметр баллона | 41 см |
| Длина | 211 см |
| Длина весла | 122 см |
| Материал | Армированный ПВХ |
| Особенности | Разборные весла, Насос |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гребная |
| Ширина | 117 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-04-21
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


