
DeCuevas Коляска трансформер 3в1 для ляльок серія Фантазія океану (ручка 70 см, сумка) Арт. 80541 Рожевий
Продавець: Круті тачки
3 814 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 80541
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «DeCuevas Коляска трансформер 3в1 для ляльок серія Фантазія океану (ручка 70 см, сумка) Арт. 80541 Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | DeCuevas |
| Страна производитель | Испания |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 700 мм |
| Длина | 620 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Металл, Пластик, Текстиль |
| Складная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 410 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


