
Дерев'яна гра "Магнітна риболовля" (листочок, сонечко) MD 2121
Продавець: Круті тачки
427 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MD 2121
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дерев'яна гра "Магнітна риболовля" (листочок, сонечко) MD 2121». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота упаковки | 230 мм |
| Длина упаковки | 230 мм |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Рыбалка |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 40 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-02
Товар відповідає опису і є гарної якості. Швидка відправка та ввічливе обслуговування
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


