
Дерев'яна іграшка годинник (календар, погода, пори року, на підставці, час доби) MD 2852
Продавець: Круті тачки
41 ₴58 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MD 2852
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дерев'яна іграшка годинник (календар, погода, пори року, на підставці, час доби) MD 2852». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 305 мм |
| Высота упаковки | 305 мм |
| Длина | 300 мм |
| Длина упаковки | 305 мм |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Часы |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 140 мм |
| Ширина упаковки | 30 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


