
Дерев'яна логічна дошка TREE TOYS (сортер, спинер, годинник, пальчиковий лабіринт, магнітна рибалка) MD 0877
Продавець: Круті тачки
699 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MD 0877
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дерев'яна логічна дошка TREE TOYS (сортер, спинер, годинник, пальчиковий лабіринт, магнітна рибалка) MD 0877». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Tree Toys |
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 225 мм |
| Высота упаковки | 40 мм |
| Длина | 445 мм |
| Длина упаковки | 460 мм |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Наборы для обучения |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина упаковки | 230 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-09



