
Дерев'яна логічна гра "Лебідь-сортер" З 47862
Продавець: Круті тачки
579 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: С 47862 (68)
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дерев'яна логічна гра "Лебідь-сортер" З 47862». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возраст | От 12 мес |
| Высота упаковки | 20 мм |
| Длина упаковки | 230 мм |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сортер |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-01-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


