
Дерев'яна магнітна риболовля 2в1 (магнітні черв'ячки, пінцет, бджілки, сортер) C 58620
Продавець: Круті тачки
779 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: С 58620
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дерев'яна магнітна риболовля 2в1 (магнітні черв'ячки, пінцет, бджілки, сортер) C 58620». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 270 мм |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Рыбалка |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 50 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


