
Дерев'яна розвиваюча гра "Совеня" (магнітна рибалка, стукачка, ксилофон, пальчикові ігри) З 51357
Продавець: Круті тачки
992 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: С 51357
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дерев'яна розвиваюча гра "Совеня" (магнітна рибалка, стукачка, ксилофон, пальчикові ігри) З 51357». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота упаковки | 160 мм |
| Длина упаковки | 290 мм |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стучалка |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-01-05



