
Дерев'яний набір стоматолога (50 елементів, пацієнт, магнітні зуби, аксесуари) C 60406
Продавець: Круті тачки
944 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: C 60406
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Дерев'яний набір стоматолога (50 елементів, пацієнт, магнітні зуби, аксесуари) C 60406». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Высота | 280 мм |
| Длина | 220 мм |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 60 мм |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество предметов в наборе | 31-50 |
| Тип | Набор юного доктора |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-08-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-08-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-08-03



