
Дуга дитяча на ліжечко, коляску (107см, 3 підвіски-брязкальця) 8760
Продавець: Круті тачки
809 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 8760
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дуга дитяча на ліжечко, коляску (107см, 3 підвіски-брязкальця) 8760». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | С рождения |
| Высота упаковки | 440 мм |
| Длина упаковки | 500 мм |
| Материал | Текстиль |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дуга для кроватки/коляски |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-08-03
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили


