
Двоколісний самокат Best Scooter (ручне дискове гальмо, колеса PU-200мм, кермо 105см) BS-45011 Рожевий
Продавець: Круті тачки
3 377 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: BS-45011
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Двоколісний самокат Best Scooter (ручне дискове гальмо, колеса PU-200мм, кермо 105см) BS-45011 Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Best Scooter |
| Страна производитель | Китай |
| Высота рулевой стойки | 105 см |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Диаметр колеса | 200 мм |
| Количество колес | 2 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Подножка, Ручной тормоз, Амортизатор |
| Рисунки и надписи | С надписями |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Розовый |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-04-29
Переваги
Гарне обслуговування


