
Двоярусна сушарка для посуду XL-157, Чорний / Компактна пластикова сушка для тарілок / Органайзер для раковини
Продавець: HUGO
299,45 ₴427,78 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23456823001
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Двоярусна сушарка для посуду XL-157, Чорний / Компактна пластикова сушка для тарілок / Органайзер для раковини». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип сушки | Настольная |
| Количество уровней сушки | Два |
| Материал | Пластик |
| Покрытие | Окраска |
| Длина | 310 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Высота | 330 мм |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності
