
Динозавр іграшковий великий (35 см, 2 різновиди, ходить, підсвітка, звук, рухає пащею і хвостом) WS 5301
Продавець: Круті тачки
573 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: WS 5301
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Динозавр іграшковий великий (35 см, 2 різновиди, ходить, підсвітка, звук, рухає пащею і хвостом) WS 5301». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 350 мм |
| Высота упаковки | 180 мм |
| Длина | 160 мм |
| Длина упаковки | 240 мм |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 110 мм |
| Ширина упаковки | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-01
Дякую за іграшку. Швидко відправили, і що важливо і приємно, врахували наші побажання щодо кольору іграшки, яку ми хотіли. Все сподобалось! Якісна гарна іграшка, реалістична .
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


