
Динозавр інтерактивний іграшковий Трицератопц WToys (пісеньки, ходить, світло, українською) ТК-14638
Продавець: Круті тачки
668 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ТК-14638
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Динозавр інтерактивний іграшковий Трицератопц WToys (пісеньки, ходить, світло, українською) ТК-14638». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | WToys |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 19.5 см |
| Высота упаковки | 193 мм |
| Длина | 35 см |
| Длина упаковки | 365 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Животное |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 13 см |
| Ширина упаковки | 140 мм |
| Языки | Украинский |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-04



