
Динозавр-конструктор (2 кольори, 23 см, розбірний, ходить, рухає пащею та хвостом, 20 деталей) ST 99-3
Продавець: Круті тачки
576 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ST 99-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Динозавр-конструктор (2 кольори, 23 см, розбірний, ходить, рухає пащею та хвостом, 20 деталей) ST 99-3». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота | 11 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Высота упаковки | 200 мм |
| Длина | 23 |
| Длина упаковки | 330 мм |
| Тип питания | Батарейки |
| Ширина | 9 |
| Ширина упаковки | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-10
Связались в течении 5 минут с момента оформления заказа, доставили за 1 день, но ребенок все равно успел задать миллион вопросов , а где динозавр сейчас едет))))Приятно порадовало качество игрушек.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


