
Дитяча боксерська груша (4 кольори на вибір, висота 43см) 117873
Продавець: Круті тачки
469 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 117873
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Дитяча боксерська груша (4 кольори на вибір, висота 43см) 117873». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Боксерський набір MR 1092 груша та 2 рукавички Дитяча боксерська груша і рукавички

Боксерський набір MR 0855 груша та 2 рукавички Дитяча боксерська груша і рукавички

Боксерський набір MR 0508 груша та 2 рукавички Дитяча боксерська груша і рукавички

Боксерський набір з грушею та двома рукавичками MR 1190 Дитяча боксерська груша та рукавички
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Высота | 430 мм |
| Высота упаковки | 560 мм |
| Длина | 150 мм |
| Длина упаковки | 160 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип игры | Бокс |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Ширина | 150 мм |
| Ширина упаковки | 160 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-12-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Товар був у наявності2023-12-31
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-07-11
Переваги
Швидко зв'язались, Товар був у наявності


