
Дитяча іграшка “Яйце-неваляшка” (українською мовою, казки, мелодії, пісні, скоромовки, підсвічування) 31289
Продавець: Круті тачки
452 ₴637 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 31289
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяча іграшка “Яйце-неваляшка” (українською мовою, казки, мелодії, пісні, скоромовки, підсвічування) 31289». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | TK Group |
| Высота упаковки | 180 мм |
| Длина упаковки | 150 мм |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| Высота | 160 мм |
| Длина | 150 |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Неваляшка |
| Ширина | 110 |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-31
Все прийшло вчасно. Іграшка справна
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


