
Дитяча каталка-толокар Bambi 3147 Зелений (M 3147C-5)
Продавець: Круті тачки
1 806 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 3147C-5
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяча каталка-толокар Bambi 3147 Зелений (M 3147C-5)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Высота | 37 см |
| Длина | 63.5 см |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Машинка |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 29 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



