
Дитяча коляска для ляльок з регульованою ручкою та кошиком Melogo 9352/011 Яскраво-рожевий
Продавець: Velotrend
1 539 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9352/011Р
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяча коляска для ляльок з регульованою ручкою та кошиком Melogo 9352/011 Яскраво-рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Легка дитяча коляска для прогулянок з регульованою ручкою та кошиком Melogo 9369/82100 Синій

Стильна дитяча коляска для ляльок з сумочкою та люлькою перенесенням Melogo 9325

Дитяча коляска для ляльок (складний кошик, козирок, подвійні поворотні колеса) M 0352 U / R

Дитяча коляска для ляльок (4 види, люлька-перенесення, кошик, складається, колеса 11см) 883
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Melogo |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 540 мм |
| Длина | 345 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Текстиль, Металл |
| Регулируемая ручка | Да |
| Складная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 540 мм |
| Цвет | Ярко-розовый |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-10-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності