
Дитяча люлька-качалка 6в1 (музика, регулювання по висоті) Mastela 8462 Темно-сірий
Продавець: Круті тачки
3 935 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 8462
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяча люлька-качалка 6в1 (музика, регулювання по висоті) Mastela 8462 Темно-сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Польша |
| Возможность использования в качестве качели | Да |
| Высота | 630 мм |
| Глубина | 630 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 15 кг |
| Навесной игровой элемент | карусель с игрушками |
| Наличие ремней безопасности | Да |
| Особенности | Звуковые эффекты, Ремни безопасности, Мобиль с игрушками |
| Пол | Унисекс |
| Положения наклона спинки | 3 |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Трансформация в кроватку-люльку для переноски ребенка | Да |
| Ширина | 700 мм |
| Электронный музыкальный блок | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-01-06



