
Дитяча рушниця дробовик (довжина 53см, м'які кулі 6шт, присоски 6шт, кульки) 8029B
Продавець: Круті тачки
588 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 8029B
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяча рушниця дробовик (довжина 53см, м'які кулі 6шт, присоски 6шт, кульки) 8029B». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 130 мм |
| Длина | 530 мм |
| Длина упаковки | 530 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автомат |
| Тип боеприпасов | Присоски, Мячики, Мягкие патроны |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 45 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-10



