
Дитяча скарбничка сейф Crab piggy bank (2 кольори, звукові та світлові ефекти) YD 6655
Продавець: Круті тачки
628 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: YD 6655
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяча скарбничка сейф Crab piggy bank (2 кольори, звукові та світлові ефекти) YD 6655». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 21 мм |
| Состояние | Новое |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 220 мм |
| Длина упаковки | 250 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Тип | Обучающая игра |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 135 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




