
Дитяча Залізниця (21 деталь, на батарейках 4 вагони, світло, звук) B 0314
Продавець: Круті тачки
727 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: B 0314
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяча Залізниця (21 деталь, на батарейках 4 вагони, світло, звук) B 0314». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 350 мм |
| Длина упаковки | 410 мм |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Железная дорога |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-04
дуже задоволена замовленням,все швидко відправили та щей дуже приємна ціна😊😊буду в подальшому замовляти ще в цього продавця 🙂
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


