
Дитяче ліжечко для ляльок з балдахіною (56 x 48 x 35см) 7868-2
Продавець: Круті тачки
548 ₴772 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 7868-2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитяче ліжечко для ляльок з балдахіною (56 x 48 x 35см) 7868-2». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Melogo |
| Высота | 560 мм |
| Длина | 480 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 350 мм |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал коляски | Металл|Текстиль |
| Складная конструкция | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-28
Чудове ліжечко. Легко склалося. Ціна співвідносна якості
2026-02-27
Переваги
Швидко відправили



