
Дитяче музичне піаніно "Левеня" (2 кольори, підсвічування, вивчення цифр, мелодії, на укр.) ТК Group 77971
Продавець: Круті тачки
297 ₴412 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 77971
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяче музичне піаніно "Левеня" (2 кольори, підсвічування, вивчення цифр, мелодії, на укр.) ТК Group 77971». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 18-ти месяцев |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 170 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пианино |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 50 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


