
Дитяче піаніно (37 клавіш, 8 тонів, 8 ритмів, мікрофон, у коробці) BX 1693 A
Продавець: Круті тачки
741 ₴1 029 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: BX 1693 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяче піаніно (37 клавіш, 8 тонів, 8 ритмів, мікрофон, у коробці) BX 1693 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 180 мм |
| Длина | 540 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пианино |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 50 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-10
Приємний продавець, піаніно дуже класне, дякуємо!)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


