
Дитяче трюмо для дівчинки (стульчик, фен, аксесуари, музика, світло, 13 предметів) 661-39
Продавець: Круті тачки
1 328 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 661-39
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяче трюмо для дівчинки (стульчик, фен, аксесуари, музика, світло, 13 предметів) 661-39». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 740 мм |
| Длина | 440 мм |
| Количество предметов в наборе | 13 |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Детский туалетный столик |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 230 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-03
Переваги
Швидко зв'язались, Актуальна ціна, Товар був у наявності




