
Дитяче трюмо зі стільчиком (29 елементів, звук, підсвічування, фен на батарейках, аксесуари) 678-610 A
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяче трюмо зі стільчиком (29 елементів, звук, підсвічування, фен на батарейках, аксесуари) 678-610 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 740 мм |
| Длина | 455 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Детский туалетный столик |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 290 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
зв'язались дуже швидко, обговорили колір. на наступний день подзвонили повідомили що бажаного кольору немає, а той що є - має пошкоджену коробку. Все підтвердили, швидко відправили. Прийшло дуже швидко зранку, і тут сталась неприємна ситуація з відправленням (вийшло непорозуміння з додатком служби доставки), випадково вийшла відміна замовлення отримувачем і кошти через 5 хв повернулись на картку. Ситуацію вирішували всі разом, і пром, і НП, і менеджер Тачки. Товар притримали до вечора, нажаль змогли зробити тільки сплату через після плату, з комісією, але товар отримала)) всі молодці, всі дуже хвилювались щоб відправлення не повернулись назад полки я його ввечері не заберу😆. Товар якісний, чудовий, яскравий. Це в дитячу кімнату, але мій син вже випробував все)) йому сподобалось, особливо пилка з хлопчачого набору. Дзеркало під плівкою (поки не знімали) Батарейок ніде в комплектах немає, то ж ще не запускали, але думаю що все буде добре)дуже дякую!





