
Дитячі музичні ходунки-каталка 2в1 (сортер, магнітна дошка для малювання, підсвітка, піаніно) НЕ 0811
Продавець: Круті тачки
1 013 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: НЕ 0811
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячі музичні ходунки-каталка 2в1 (сортер, магнітна дошка для малювання, підсвітка, піаніно) НЕ 0811». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Высота | 40.5 см |
| Длина | 40 см |
| Количество колес | 4 шт |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты, Игровая панель |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 32 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


