
Дитячий акваріум (світлодіодне підсвічування, подача кисню, в коробці) NQ 001
Продавець: Круті тачки
1 506 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: NQ 001
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий акваріум (світлодіодне підсвічування, подача кисню, в коробці) NQ 001». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 230 мм |
| Длина упаковки | 380 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 235 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-11
Переваги
Ввічливий продавець


