
Дитячий Автобус "Фургончик з морозивом" (вуличні меблі, наклейки, рухомі елементи, в коробці) C 02
Продавець: Круті тачки
549 ₴773 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: C 02
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий Автобус "Фургончик з морозивом" (вуличні меблі, наклейки, рухомі елементи, в коробці) C 02». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 270 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автобус |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-24
Переваги
Швидко відправили


