
Дитячий автомат (на батар., світло., звук, вібрація, в коробці) JQ811B
Продавець: Круті тачки
393 ₴554 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: JQ811B
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий автомат (на батар., світло., звук, вібрація, в коробці) JQ811B». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота упаковки | 210 мм |
| Длина упаковки | 385 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Винтовка |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 65 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-16
Замовляла іграшковий автомат на подарунок. Товар гарний, якісний. Син задоволений. Приємно вражена рівнем обслуговування.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


