
Дитячий батут із захисною сіткою (діаметр 366 см) MS 2923-1
Продавець: Круті тачки
13 657 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MS 2923-1 K20
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий батут із захисною сіткою (діаметр 366 см) MS 2923-1». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота с сеткой | 150 см |
| Диаметр батута | 366 см |
| Количество опор | 6 (шт.) |
| Конструкция | Круглая |
| Максимальная нагрузка | 220 кг |
| Материал прыжковой поверхности | Полипропилен |
| Материал рамы | Сталь |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Прыжковая поверхность | Полотно |
| Расположение защитной сетки | Внешняя |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пружины |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-04-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


