
Дитячий батут на пружинах із сіткою (діаметр 140 см) Tilly RJ-0084 Червоний із синім Акція до 31.08
Продавець: Круті тачки
3 250 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: RJ-0084 K
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий батут на пружинах із сіткою (діаметр 140 см) Tilly RJ-0084 Червоний із синім Акція до 31.08». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Tilly |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Детская |
| Высота с сеткой | 185 см |
| Диаметр батута | 140 см |
| Длина прыжковой поверхности | 114 см |
| Количество опор | 6 (шт.) |
| Конструкция | Круглая |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал прыжковой поверхности | Полипропилен |
| Материал рамы | Сталь |
| Особенности | Всепогодность |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Прыжковая поверхность | Полотно |
| Расположение защитной сетки | Внешняя |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пружины |
| Цвет | Красный |
| Ширина прыжковой поверхности | 114 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




