
Дитячий батут Profi MS 3383-4 (діаметр 114 см) ⁇ Батут для дому
Продавець: Круті тачки
3 583 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MS 3383-4
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий батут Profi MS 3383-4 (діаметр 114 см) ⁇ Батут для дому». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Детская |
| Высота рамы батута | 25 см |
| Диаметр батута | 114 см |
| Длина прыжковой поверхности | 122 см |
| Количество опор | 5 (шт.) |
| Конструкция | Круглая |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал прыжковой поверхности | Полипропилен |
| Материал рамы | Сталь |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Прыжковая поверхность | Полотно |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пружины |
| Цвет | Синий |
| Ширина прыжковой поверхности | 122 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-13



