
Дитячий біговел 14 дюймів BALANCE TILLY Extreme T-212524 Yellow Жовтий
Продавець: Круті тачки
2 300 ₴3 066 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: T-212524 Yellow
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий біговел 14 дюймів BALANCE TILLY Extreme T-212524 Yellow Жовтий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Tilly |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3.9 кг |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Диаметр колеса/диска | 14" |
| Количество колес беговела | 2 |
| Максимальный вес | 35 кг |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Надувные колеса | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Цвет | Желтый |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-10
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець





