
Дитячий біговел CORSO 14 дюймів (надувні колеса, підніжка, підставка для ніг) Lambo L-0089 Фіолетовий
Продавець: Круті тачки
2 523 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: L-0089
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитячий біговел CORSO 14 дюймів (надувні колеса, підніжка, підставка для ніг) Lambo L-0089 Фіолетовий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Corso |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 4 кг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Диаметр колеса/диска | 14" |
| Длина | 90 см |
| Количество колес беговела | 2 |
| Максимальный вес | 30 кг |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Надувные колеса | Да |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Цвет | Фиолетовый |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-11-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2023-05-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



