
Дитячий біговіл BALANCE TILLY 14 дюймів Dynamic T-212519 Green М'ятний
Продавець: Круті тачки
1 874 ₴2 532 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: T-212519 Green
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Дитячий біговіл BALANCE TILLY 14 дюймів Dynamic T-212519 Green М'ятний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Tilly |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3.5 кг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Диаметр колеса/диска | 14" |
| Количество колес беговела | 2 |
| Максимальный вес | 25 кг |
| Надувные колеса | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Цвет | Голубой |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-07-17
2025-06-24
Біговел сподобався.Дитині підійшов, поки задоволений.Доставка товару в обіцяні сроки.Рекомендую.Єдине що, кермова колонка по висоті не зрозуміло, як регулюється, хоча зазначено.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-06-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності






