
Дитячий екскаватор (музика, світло, інерція) WY 511 С
Продавець: Круті тачки
403 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: WY 511 С
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий екскаватор (музика, світло, інерція) WY 511 С». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 100 мм |
| Длина | 200 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Экскаватор |
| Тип механизма | Инерционная |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Желтый |
| Ширина | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-08
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили


