
Дитячий електромобіль BMW I4 License (пульт 2,4G, 12V7AH, мотор передній 2*39W, задній 2*30W) JE1009 Червоний
Продавець: Круті тачки
9 481 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: JE1009
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий електромобіль BMW I4 License (пульт 2,4G, 12V7AH, мотор передній 2*39W, задній 2*30W) JE1009 Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий електромобіль BMW ( 2 мотори по 25W, 1 акум 12V5AH, EVA, MP3) M 3987EBLR-1 Білий

Дитячий електромобіль BMW M5 (2 мотори по 35W, 1акуму, MP3, TF) Bambi M 4791EBLR-4 Синій

Дитячий електромобіль BMW (4 мотори по 45W, MP3, USB) Джип Bambi M 4299EBLRS-4 Синій

Дитячий електромобіль BMW(пульт 2,4G, 12V7AH, мотор передній 2*18W, задній 2*25W) JE1009EBLR-2(4WD) Чорний
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Радиоуправление (пульт ДУ) |
| Вес | 15 кг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Время зарядки | 8 час |
| Высота | 45 см |
| Длина | 115 см |
| Емкость аккумулятора | 7 А·ч |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 4 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 5 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Марка | BMW |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 30 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Зеркала заднего вида, FM-приемник, Открывающиеся дверцы, Регулятор громкости, Ремни безопасности, Передние фары |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Легковой автомобиль |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 67 см |
| Производитель | BMW |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-02-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


