
Дитячий електромобіль Mercedes на радіокеруванні із звуковими ефектами Bambi M 4560EBLR-1 Білий
Продавець: Kanctovar
9 799 ₴12 299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4560EBLR-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий електромобіль Mercedes на радіокеруванні із звуковими ефектами Bambi M 4560EBLR-1 Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий електромобіль Mercedes каталка-толокар з батьківською ручкою та пультом Bambi M 5788EBLR-7 Помаранчевий

Дитячий електромобіль Mercedes-Benz G63 з музикою та дверима, що відкриваються Bambi M 4180EBLRS-2 Чорний

Дитячий електромобіль Mercedes-Benz G63 з музикою і дверима, що відкриваються Bambi M 4180EBLRS-3 Червоний

Дитячий електромобіль Mercedes з музикою та потужним мотором Bambi M 5098EBLR-2 Чорний
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Варианты управления | Радиоуправление (пульт ДУ), Из кабины водителя |
| Вес | 18.9 кг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Время зарядки | 7 час |
| Высота | 55 см |
| Диаметр задних колес | 260 мм |
| Диаметр передних колес | 260 мм |
| Длина | 115 см |
| Емкость аккумулятора | 9 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 8 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Натуральная кожа |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Звуковые эффекты, Передние фары, Зеркала заднего вида, Световые эффекты, Ремни безопасности, MP3-разъем, Открывающиеся дверцы, Регулятор громкости, Мелодии, Амортизатор |
| Передачи | 1 скорость назад, 2 скорости вперед |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Легковой автомобиль |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 73 см |
| Ширина по зеркалам | 73 см |
| Ширина по колесам | 64 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


