
Дитячий електромобіль Танк Bambi Racer (4 мотори по 35W, USB, MP3) M 4862BR-1 Білий
Продавець: Круті тачки
7 233 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4862BR-1 K40
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий електромобіль Танк Bambi Racer (4 мотори по 35W, USB, MP3) M 4862BR-1 Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Радиоуправление (пульт ДУ) |
| Вес | 21.4 кг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Время зарядки | 10 час |
| Высота | 65 см |
| Диаметр задних колес | 26 мм |
| Диаметр передних колес | 26 мм |
| Длина | 127 см |
| Емкость аккумулятора | 15 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Количество двигателей | 4 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 2 |
| Максимальная скорость | 6 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 35 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Регулятор громкости, Амортизатор, Ремни безопасности, Звуковые эффекты, Световые эффекты, MP3-разъем, Мелодии |
| Передачи | 2 скорости вперед, 1 скорость назад |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 66 см |
| Ширина по зеркалам | 66 см |
| Ширина по колесам | 66 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-07
Гарна консультація, швидка доставка. Товар був гарно запакований й звісно ж прекрасна якість! Склали за 15 хвилин, інструкція була чітка й зрозуміла . Дитина задоволена



