
Дитячий електромотоцикл (2 мотори по 45W, 12V12AH, MP3, музика, світло) Мотоцикл Bambi M 5056EL-8 Рожевий
Продавець: Круті тачки
10 048 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 5056EL-8
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий електромотоцикл (2 мотори по 45W, 12V12AH, MP3, музика, світло) Мотоцикл Bambi M 5056EL-8 Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Из кабины водителя |
| Вес | 17.5 кг |
| Высота | 80 см |
| Диаметр задних колес | 370 мм |
| Диаметр передних колес | 370 мм |
| Длина | 123 см |
| Емкость аккумулятора | 12 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 7 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Зеркала заднего вида, MP3-разъем, Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Передачи | 1 скорость назад, 1 скорость вперед |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 52 см |
| Ширина по зеркалам | 52 см |
| Ширина по колесам | 52 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-30
Чудовий мотоцикл, досить великий та потужний дитина в захваті. Замовляємо не вперше в цьому магазині.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



