
Дитячий футбол на штангах 1090 | Настільна гра
Продавець: Круті тачки
3 111 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1090 IG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий футбол на штангах 1090 | Настільна гра». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Высота | 640 мм |
| Высота упаковки | 70 мм |
| Длина | 850 мм |
| Длина упаковки | 860 мм |
| Материал плиты игрового поля | ДСП |
| Материал стола | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Тип | Настольный футбол |
| Тип игрового стола | Напольный |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет игрового поля | Зеленый |
| Ширина | 670 мм |
| Ширина упаковки | 410 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-06-30
Заказал настольный (напольный) футбол. Нужно было срочно, на подарок. Менеджер мне сообщил что отправка может осуществляться в течение 3 дней. Я попросил отправить в день заказа, объяснил причину. Отнеслись с пониманием и выполнили просьбу. Большое СПАСИБО менеджерам и складу!!!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



